Esen Olsun

Yazılacak birçok şeyi daha önceleri yazdığım için burayı artık arşiv olarak kullanıyorum sadece. Merak edip araştıranların faydalanacağı bir kaynak olması için.

Bu konuda merak bir hayli fazla olacak ki, sitenin günlük ziyaretçi sayısı her gün daha da artıyor. Hem iletişim için açtığım mail adresine, hem de doğrudan bu sayfaya bir yığın küfürler geliyor. Örneğin ülkücüler de küfür ediyor, sol terör örgütleri de, dinci yobaz takımı da, kendini Kürt zanneden Alevi tayfası da.

Her çevreden bolca küfredenim var sağ olsunlar. Eskiden üşenmeyip hepsine tek tek cevap veriyordum. Bizim lisanımızda küfür olmadığı için, anlayabilecekleri bir dilde izah etmeye çalışıyordum. Şimdi hiç ciddiye almıyorum.

Cebimde alan adı, sunucu parasını karşılayacak bütçe olduğu sürece, her sene yeniden yenileyeceğim. On senedir defalarca kez saldırıya uğradı, ülkücü geçinen birkaç müptezel tarafından- benim acemiliğim yüzünden-  hacklendi ama yine yeniden kurdum ve insanlara bir nebze olsun bilgi ulaştırmak için çaba harcadım.

Bu siteyi de bir şekilde yayından kaldırtabilirsiniz. Doğruyu söyleyeyim yedeğini falan almadım. Gerek de görmedim çünkü buraya yazmaya vakit bulamadığım kitaplar dolusu bilgi zihnimde zaten mevcut. Yine yazarım.

Buraya kadar okuma zahmetine katlandığınız için teşekkür de ederim ayrıca. Her fırsatta desteğini belirtenler, bir kez daha sağ olsunlar. Küfredip, tehdit yağdıranları yüzüme söylemeye davet ediyorum.

Birçok şekilde ulaşabilirsiniz bana. Öyle MİT ajanı, polis, MOSSAD veya herhangi bir parti temsilcisi falan beklemeyin karşınızda. Şimdiden söyleyeyim de hayal kırıklığına uğramayın sonra.

Son olarak da ekleyeyim; Türkçüler Alevi düşmanı falan değil. Aksine Türkçülerin çoğunluğu Alevilerden oluşuyor.  Birisi Türkçüyüm diyorsa eğer, Alevi olmasa bile kesinlikle Alevi dostudur. Etnik bölücü kürtçü faşistlerin sentezcilerin sözlerine uyarak sizden olanı dışlamayın.

Reklamlar

Esen Olsun” üzerine bir yorum

  1. Bilgilerinizin ne kadar doğru olduğunu araştırmak gerekir. Günümüz Türkiyesin de sözüm ona en iyi milliyetçinin vatan haini, en iyi müslümanın da yahudi ajanı olarak karşınıza çıktığı bir ortamda insanların gerçeği öğrenmeleri için çok iyi bir araştırmacı olması gerekmektedir. Doğruların ve yanlışların kıyaslamasını yapacak demokratik bir ortamları her zaman bu ülkede bulamıyoruz. Toplumumuz bir de üstüne üstlük okuma yoksunu. Onları siyasal partiler ve görsel medya yönlendirmektedir. Ben bu toplumdan çok fazla ümitli değilim. Çünkü insanlar anne karnında iken bir şeyci olarak dünyaya geliyorlar. Öğrencilere bu ülkenin yeraltı zenginliklerini, su ve havanın önemini,astronomiyi, yurttaşlık bilgisini, cifir ilmini bilimin ışığında ders olarak okutmalı ve hepsinden önemlisi kendine saygıyı öğretmediğimiz sürece ve dahası hurafelere dayandırarak anlattığımız ve adına din dediğimiz olgulardan uzaklaştırmadığımız sürece gelecek vaad eden gençlik görünmüyor. Zor dostum zor. Allah yardım etsin diyeceğim ama…….

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s