Bir Süre Daha Buralardayız

turkalevi.com sitesi 2005 yılından beri kesintilerle de olsa varlığını sürdüren ve üzerine aldığı misyon doğrultusunda  şaşmaz bir şekilde ilerleyen bir site.
Aleviler ve Türklük konusunda veya Türklerin Aleviliği, Alevilerin Türklüğü konusunda alanında tek olan ve en kapsamlı olan binlerce yazının bulunduğu bir site.
İletişim araçları vasıtasıyla, burada yazılmamış olan bilgilerin de sorulabildiği ve yanıt alınabilen bir site.
Siteyi hazırlayan vatandaş öğrenci harçlığı ve sınavlara ayırması gereken vaktini kullanarak kurmuştur ve bugüne kadar tonlarca küfür yemiş, bir o kadar tehdit almıştır. Kürtler tarafından sürekli tehdit edilip bir an önce kapatılması emredilmektedir.
Daha önce bir kez ülkücüler tarafından hacklenmiştir. Tekrar açılmasından sonra saldırılar yine devam etmiş, birkaç kez sunucu değiştirilmiş, maddi yoksunluk nedeniyle ara vermiş ve çizgisinden sapmadan bugünlere gelmiştir.
Burada insanların hoşuna gidecek değil, gerçek olan şeyler yazıldığı için kimseye yaranılamamıştır.
Ülkücüler tarafından sürekli saldırıya uğramasına rağmen, MHP tarafından kurulduğu iddia edilmiştir.
Ruhunu ve vicdanını Moskova banliyölerinde bırakmış artıkları, rahatsız ettiği için MİT tarafından kurulduğu iddia edilmiştir.
En çok içeriğin Fetullah Gülen ve örgütü hakkında olmasına rağmen Fetullahçıların kurduğu da söylenmiştir.
Aleviliğin, Caferi Mezhebi  içinde bir kol olduğunu ısrarla tekrar etmesine rağmen, ateistler tarafından kurulduğunu söyleyenler de olmuştur.
Böyle tonlarca iddia vardır ve hepsi yalandır.
Özellikle kürtçü faşistler, etnik bölücüler, Aleviliği marksist propagandasına alet etmek isteyen komünistler, dinciler, sentezciler nefret ediyor bizden.
Umurumuzda bile değil. Gerçek olan budur, bunu okuyacaksınız.
Bir süre daha buralardayız.
Türkçüyüz, Türkçü kalacağız.

Reklamlar

Bir Süre Daha Buralardayız” üzerine 7 yorum

    • Bu kadar görün var madem, buyur gel yüzüme söyle. Küfür etmesi sanki zor bir şey geri zekalı. Ben de sana öyle küfürler ederim ki; henüz kutusu açılmamış, jelatini yırtılmamış olanlarından. Ama ne gerek var? Her gün gelip “yine ne yazmış” diye gelip baktığınızı ve içten içe bir eziklik ve cevap verememezlik hissettiğinizi gördükçe edeceğim bütün küfürlerden daha çok zevk alıyorum ve küfür etmiyorum lan.
      İşte böyle her gün gelecek ve ziyaret edeceksiniz.

      Beğen

    • Sıfatını yazma yenipopomol. Eski popon bu yollarda eskimiş. Yenisi ile isim almışsın. Sen git eskitenlerle uğraş. Biz senin gibi arkadan verenlerle uğraşmıyoruz. Sen Sunguru tekmi sandın arkadan veren. Ananla tanışanlar dolaşıyor sokaklarda. Ancak senin gibi kendi sıfatını yazanlar (ananın mesleğide deşifre oldu ama neyse) Türkçü sitelerde, kızılbaşlık alanlarında çakal gibi uluyorlar. Bozkurt aralarında çakal sesleri sökmez. Hadi sen dön meydanlarına bekleyenlerin var. İnkar etme yazdıklarımı resimlerini yayınlarım.

      Beğen

  1. Ülkücüler niye uğraşıyorki sizinle. Yatıp kalkıp teşekkür etmeleri lazım size. Bu yaptığınız büyük bir hizmet.

    Beğen

    • Bunu ülkücülere sormak lazım. Bin yıllık kardeşlerinin gerçek yüzlerini ve vaktiyle Aleviler yaptıkları zulümleri anlattığımız için herhalde

      Beğen

  2. Koç Yiğidim,
    Sen doğru bildiğin yolda devam et. Türklüğün bir siyasi parti tekelinde olamayacağını Dost düşmana anlatacağız. Yolumuz uzun ve çok dikenli ama inanıyoruzki sonunda bir kavşıtta buluşcağız.
    esenlikler dilerim kavim gardaşım…

    Beğen

  3. Bravo. İlk kez bazı şeyleri böyle yazabilen bir site buldum. Atatürkçüyüm, ülkücüyüm. Bazı ülkücüler Türklük derken sunniliğe hizmet ettikleri için, 80 öncesi komunist diye alevilere saldırdıkları için vicdan azabı çekebilirler. Her ülkücü burda yazanların aslında doğru olduğunu bilir. Aynen devam edin, gözlerinizden öpüyorum.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s