Hepiniz Ermenisiniz

Hepiniz Ermenisiniz. Bu fotoğrafları görünce memlekette ne kadar gizli Ermeni olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Sürekli Türkler bizden özür dilesin, Türkler bizi kesti doğradı soykırım yaptı diye bir taraflarını yırtanlar acaba bu resimleri de mi hiç görmez?

Bu fotoğrafa bakınca ben ortalıkta soykırıma uğramış bir millet göremiyorum. Aksine yılar boyunca takiyye yapmış, değişik maskeler altında yaşamış ve nihayetinde bütün şartlar olgunlaştığına göre artık saklayacak bir şey kalmamıştır. Sözleşmişçesine içlerindeki bütün nefreti kusmaktadırlar.

Hepiniz Ermenisiniz.

O halde; yıllardır soykırım yalanıyla Türkiye’nin ayağına dolandığınız için, bu ülkenin bütün nimetlerinden hiç hakkınız olmadığı halde faydalandığınız için, eşkıyalık çapulculuk yaparak katlettiğiniz  Türkler için, işgal altında bulundurduğunuz Karabağ için, sizleri doğurduğuna bin pişman olan analarınız için ve o meydana gelirken yerini boşalttığınız bütün Türkler için özür dilemelisiniz. Artık hiç biriniz bu meydanda hepimiz ermeniyiz diye yeminler ettikten sonra Türk değilsiniz. Bundan sonra her yerde her zaman haykırın, tıpkı şimdi olduğu gibi: Hepiniz Ermenisiniz…

Reklamlar

Hepiniz Ermenisiniz” üzerine 3 yorum

 1. Orada bulunanlar belki kan olarak ermeni değiller ama, seçtikleri safları dolayısıyle hepsi ermenidir. Bir şehit cemazesi veya Türklerin uğradığı soykırımlarla ilgili yapılan bir eylemde en fazla bir kaç yüz kişi bulabilirsiniz. Söylediğiniz gibi devir onların devri. Türklük yanlısı bir eyleme gelip te ne diye faşist damgası yesinler ki.

  Beğen

 2. Yahu şehit mitinglerinde bir kaç yüz kişi ancak toplanabiliyor, burada ise yüzbinlerce kişi var. Bu kadar kısa sürede nasıl toplanıyor, nasıl organize oluyorlar hauret ediyorum. Toplu mesajlaşma sistemi mi yoksa sırf bunlara özel bir kanal mı var acaba? Hani buraya gidenlerin hepsi ermeni deseniz parti kurar iktidara gelirler, hepsi solcu sosyalist deseniz onların hepsinin toplamının oyları bile o meydandaki insan sayısı kadar etmez O halde kim bunlar?

  Beğen

 3. bu kadar cabuk bı sekılde toplanmalarının sebebı oratada bı hukuksuzluk ve adaletsızlıgın olması olabılırmı ? biz yüz binler bunu anladık ta siz yüzler halen faşist bir zihniyete sahipsiniz !!

  SUNGUR
  Hangi hukuksuzluk?
  Adı Türk olan bir ülkede sabah kalkacaksınız, kahvaltıdan önce Türklere küfredeceksiniz, akşam yatacaksınız Türklere küfredeceksiniz bunun adı hukuksuzluk olacak öyle mi?

  Kürt teröristler bilerek isteyerek askerlerimizi kurşunlarken, Ermeni piçleri Asala vasıtasıyla Türk diplomatları şehit ederken, dünyanın gözü önünde Karabğ’da, Doğu Türkistan’da soykırım yapılırken sesiniz çıkmayacak, hukuksuzluk yaşanmadı sayacaksınız, bir Ermeni öldürüldüğü zaman ortalığı ayağa kaldıracaksınız. Acaba hangisi faşistlik?

  1915 Erneni techiri diyorlar ya yalan. Techir falan yapılmamış. İşte hepiniz buradasınız ve avazınız çıktığı kadar bağırıyorsunuz “hepimiz Ermeniyiz” diye. Biz de diyoruz işte hepiniz Ermenisiniz

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s